Mecz 6. kolejki Zina III ligi ŁoLiF wyniósł na fotel wicelidera Bezedura Łowicz, zaś mimo pauzy Mal-Bud nadal jest na szczycie tabeli. Na trzecim miejscu znajduje się OSP Seligów, wyprzedzając w „małych punktach” zespół Mikoba United Klewków, który spadł z miejsca 2. na 4.

Najważniejszym meczem w tej kolejce był bez wątpienia pojedynek pomiędzy LKS Vagat Domaniewice a Bezedura Łowicz. Obydwa zespoły znajdowały się w czołówce tabeli, walcząc o drugie miejsce. Zwycięstwo odniosła ekipa z Łowicza pokonując Vagat 4:2 (3:0), który spadł w ten sposób na pozycję piątą.

Bardzo wyrównana walka, do końca spotkania, trwała pomiędzy zespołami Seligowa i Victorii Zabostów Duży. Obydwa zespoły remisem 1:1 zakończyły pierwszą połowę, a po przerwie strzeliły po jednej bramce, co w efekcie dało wynik 2:2.

Pierwsze zwycięstwo i jednocześnie pierwsze punkty w tych rozgrywkach odnotował LKS Fenix Boczki Chełmońskie. Mimo przegranej pierwszej połowy z Imprezowym Klimatem Zielkowice 0:1, w drugiej wykazali się zdecydowaną skutecznością, strzelając cztery kolejne bramki, każdą w wykonaniu innego zawodnika.  Pozwoliło to wspiąć się Feniksowi o jedno miejsce wyżej w tabeli rozgrywek ligowych.

Ciekawym okazało się spotkanie pomiędzy Kolejarz Łowicz a Mikobą United Klewków. Po bramce Daniela Siekiery w 6. minucie gry prowadziła drużyna Mikoby, ale w 21. minucie skuteczny strzał Karola Moskwy spowodował, że mecz zakończył się remisem 1:1. przełożyło się to na spadek ekipy z Klewkowa na pozycję czwartą.

Nadal bez punktów pozostają  OSP Soccer Stachlew, który przegrał z LKS Start Złaków Borowy 0:2 (0:1) i GKS Olimpia-Junior Chąśno, pokonany w ostatniej kolejce przez FC Jeziorko 1:2 (1:1).

6. kolejka XXVII edycji Zina III ligi ŁoLiF:
OSP Soccer Stachlew LKS Start Złaków Borowy 0:2 (0:1); br.: Krystian Podleśny (12) i Mateusz Szafarowicz (16.
OSP Seligów LKS Victoria Zabostów Duży 2:2 (1:1); br.: Michał Lis (5) i Piotr Drzewic (17) – Rafał Gładki 2 (11 i 14).
LKS Vagat Domaniewice Bezedura Łowicz 2:4 (0:3); br.: Eryk Jarzębski (18) i Damian Kostrzewa (19) – Michał Brandt (2) i Jakub Płóciennik 2 (4 i 24) i Mateusz Krysiak (9).
LKS Fenix Boczki Chełmońskie Imprezowy Klimat Zielkowice 4:1 (0:1); br.: Piotr Pisarek (16), Wiktor Kolos (22), Adrian Kobierecki (24) i Jakub Przybylski( 24) – Grzegorz Jaska (9).
Żółta kartka: Krzysztof Lebioda (1) – Fenix.
GKS Olimpia-Junior Chąśno – FC Jeziorko 1:2 (1:1); br.: Konrad Podrażka (5) – Paweł Franaszek 2 (1 i 16).
Kolejarz Łowicz – Mikoba United Klewków 1:1 (0:1); br.: Karol Moskwa (21) – Daniel Siekiera (6).
Pauza: Mal-Bud Łowicz.

1. Mal-Bud Łowicz (1) 5 15 18-5
2. Bezedura Łowicz (4) 6 13 17-12
3. OSP Seligów (5) 6 11 13-11
4. Mikoba United Klewków (2) 6 11 15-9
5. LKS Vagat Domaniewice (3) 5 10 13-11
6. Kolejarz Łowicz (6) 5 10 18-12
7. FC Jeziorko (9) 6   9 11-12