Orlęta Łuków wygrały 4:1 z rezerwami Podlasia Biała Podlaska w meczu trzeciej kolejki klasy okręgowej. Po dwie bramki strzelili Chojniak oraz Jaworki. Pięknymi asystami przy tych bramkach popisał się Sebastian Sowisz.

W niedzielę 20 sierpnia na stadionie w Łukowie gościł zespół rezerw Podlasia Białą Podlaska. Mecz świetnie rozpoczął się dla Orląt, bo pierwszą bramkę już w drugiej minucie gry zdobył Bartosz Chojniak. Po kilku minutach strzelił swojego drugiego gola. Goście przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową. W drugiej części gry wyraźną przewagę uzyskała ekipa z Białej Podlaskiej, jednak obrona i bramkarz Orląt grali bardzo pewnie i nie popełnili błędów. Miejscowi kibice mieli jeszcze dwa powody do radości, gdy po dwóch kontratakach bramki strzelił kapitan łukowskiej drużyny Rafał Jaworski.

Łukowianie zajmują obecnie w tabeli klasy okręgowej czwarte miejsce. Następny mecz Orlęta Łuków rozegrają w niedzielę 27 sierpnia w Radzyniu Podlaskim z miejscowymi rezerwami Orląt-Spomlek.