Dobra forma zawodniczki MMKT Łęczyca

11.08.2021

autor: UM Łęczyca (mk)

W dniach 07 – 09.08.2021 r. podczas Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego U – 14 w Pabianicach dobry występ zaliczyły zawodniczki Miejskiego Młodzieżowego Klubu Tenisowego w Łęczycy w składzie: Nadia Jasińska, Nadia Ptak, Julia Jarocka i Basia Kowalska. Najlepsza zawodniczka klubu 11-letnia Nadia Jasińska, uczennica SP 4 w Łęczycy wygrała trzy mecze eliminacyjne ze starszymi przeciwniczkami oraz gry deblowe w parze z Agatą Konarską z Warszawy, co dało obu zawodniczkom pewny awans do finału turnieju.

Jednakże w finale gry pojedynczej Nadia Jasińska uległa starszej koleżance z Łomży – Anieli Galińskiej, tym samym zajmując II miejsce w turnieju. Natomiast mecz w finale debla, Nadia Jasińska z Agatą Konarską z Warszawy musiały poddać bez walki, z uwagi na kłopoty zdrowotne Agaty, co uplasowało naszą parę na II miejscu.

Za tydzień kolejne turniejowe starty, dlatego trzymajmy kciuki za nasze łęczyckie tenisistki z klubu MMKT – Łęczyca.

Info: MMKT Łęczyca