Młodzi kolarze MKS Polkowice zdobywają czołowe miejsca podczas zawodów. Wśród nich Adam Drozdowski, który zajął pierwsze miejsce w wyścigu Szkółek Kolarskich oraz obronił tytuł Mistrza Polski MTB.

Mijający weekend obfitował w sportowe sukcesy naszych podopiecznych i dostarczył wiele pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń
W sobotę Adam Drozdowski zwyciężył 1 miejsce w kategorii. żak, a Kornelia Szylko zajęła 5 m. (kat. żakini) w Dolnośląskiej Lidze Szkółek Kolarskich MTB w Wilkowie .
18. Oliwier Michalski
W niedzielę w eliminacjach Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym w Wieluniu, Szymon Bęben zajął 6 m., Jakub Kielin był 29 (kat. junior młodszy), a Adam Drozdowski (rok ur. 2009) obronił w Żerkowie tytuł mistrza Polski Szkółek Kolarskich MTB.