LKS Gorzów wygrał z Ciężkowianką Jaworzno 2:0. Po czterech meczach klub z Gorzowa nie stracił punktu.

W 2. minucie prawą stroną przedarł się Bodziony i wrzucił piłkę K. Jarominowi. Po jego uderzeniu głową piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 20. minucie mogło być 2:0, bo rzut karny wykonywał Pieczara. Bramkarz poradził sobie z tą próbą. W doliczonym czasie gry Nędza zagrał wzdłuż bramki. Molenda strzałem z ostrego kąta przypieczętował sukces swojej drużyny.

„Udało się wygra, ale rywal też bywał groźny w swoich kontrach. Między innymi trafiali piłką w słupek i w poprzeczkę” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 27 sierpnia LKS Gorzów – Ciężkowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 K. Jaromin (2.), 2:0 Molenda (90+). W 20. minucie Pieczara (LKS Gorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.

Składy:
LKS Gorzów: Chowaniec, Bodziony, Śliwiński, Kwiatkowski, K. Jaromin (65. Łukaszyk), Biskup (65. Cichoń, Pieczara, Nędza, Pyrlik (70. Dylowicz), Molenda, Jaromin (65. Dulowski). Trener: Maciej Kania.

Ciężkowianka Jaworzno (źródło profil klubu na FB, skład wyjściowy): B. Kotyza, Jochymek, Bujakiewicz, Bulga, K. Chrząścik, Radomski, Woronowicz, Kucharski, Fijołek, Nowak, Boś.