Trzy medale wywalczyli młodzi kolarze MKS Polkowice w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek i Młodzików w kolarstwie torowym.

Zawody rozegrano w kilku konkurencjach: 200 m ze startu zatrzymanego, wyścig drużynowy (młodzik), 1000 m ze startu zatrzymanego (młodziczka), sprint drużynowy (młodziczka), wyścig punktowy.

W wyścigu młodziczek na 200 m ze startu zatrzymanego zwyciężyła Natalia Gacek z czasem 18,486 sek. Na 7 miejscu uplasowała się Kornelia Szylko , a na 12 Laura Bartkowiak.

W tej samej konkurencji w młodzikach na 11 miejscu zmagania ukończył Adam Drozdowski co dało też awans do 1/8 finału sprintu.

W sprincie drużyn nasza dwójka w składzie Natalia Gacek / Kornelia Szylko wywalczyła brązowy medal tracąc do najlepszej drużyny z UKS Koźminianka zaledwie 0,63 sek.

W finale B sprintu chłopców zacięty pojedynek o brązowy medal z Ksawerym Nowickim (UKS TFP Jedynka Kórnik) stoczył Adam Drozdowski. W biegach do dwóch zwycięstw lepszy był Adam Drozdowski i to on uzupełnił podium sprintu.

W finale A zwyciężył Stanisław Stelczyk (Moto-Stelweld Jelcz-Laskowice), który pokonał Igora Juszczaka z UKS Koźminianka.

1000 m indywidualnie / młodziczka: 6 m. Natalia Gacek, 9 m. Kornelia Szylko,