Kibice Zeptera KPR legionowo z utęsknieniem czekają na mecze w legionowskiej Arenie

Ze względu na trwające w Niemczech Mistrzostwa Europy, w których występuje reprezentacja Polski, drużyna Zepter KPR Legionowo ma przymusową przerwę w rozgrywkach. Jednak kibice oglądający w TV poczynania reprezentantów Polski są również ciekawi co się dzieje w naszym legionowskim klubie. I między innymi o to spytaliśmy prezesa klubu – Dominika Brinovca

„Po krótkiej świąteczno – noworocznej przerwie zawodnicy już wznowili zajęcia. Dokładnie 3 stycznia rozpoczęły się treningi. Każdy tydzień to intensywne osiem jednostek treningowych. Zawodnicy w poszczególne dni ćwiczą dwa razy dziennie. Rano odbywają się zajęcia na siłowni, natomiast wieczorem trenujemy już na hali. Urozmaiceniem ciężkich treningów będą dwa mecze kontrolne z zespołem występującym w lidze regionalnej z Pabianic. Jeszcze przed wznowieniem Orlen Superligi czeka nas pierwsza runda w ramach rozgrywek o Puchar Polski. 24 stycznia udamy się na mecz do Morąga. Potem ruszają rozgrywki ligowe, w których nasz cel pozostaje bez zmian – walka w każdym meczu. Jestem przekonany, że doświadczenie z pierwszej części sezonu zaowocuje kolejnymi zwycięstwami. Przed nami sporo grania i nikt w klubie nie wyobraża sobie, żebyśmy nie utrzymali się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce na następny sezon” – zakończył swoją wypowiedź sternik legionowskiego klubu.

Prezes Dominik Brinovec z optymizmem patrzy w przyszłość Fot. fotoMiD

Dodajmy tylko, że w pierwszym sparingowym meczu podopieczni Michała Prątnickiego wygrali w Pabianicach z miejscowym SPR Pabiks 39-29. W najbliższą sobotę (20.01) w legionowskiej Arenie odbędzie się spotkanie rewanżowe pomiędzy tymi zespołami. Na pierwsze spotkanie o ligowe punkty legionowscy kibice muszą poczekać do początku lutego. Wtedy to (03.02) Zepter KPR uda się do Zabrza na mecz z miejscowym Górnikiem. Natomiast na środę 07.02 zaplanowane jest pierwsze po przerwie spotkanie ligowe w legionowskiej Arenie. Przeciwnikiem będzie drużyna Azotów Tarnów.