Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali 2:4 wyjazdowy mecz z Unią Żabików.

Już do przerwy nasi piłkarze przegrywali 0:2. Pięć minut po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze strzelili trzecią bramkę. Podopieczni Macieja Sygi rzucili się do odrabiania strat i po golach Jaworskiego i Semeniuka złapali kontakt z gospodarzami. Niestety Orląt na więcej nie było już stać. Unia przypieczętowała swoje zwycięstwo strzelając w końcówce meczu czwartego gola.

Po dwóch kolejkach bialskopodlaskiej klasy okręgowej łukowianie zajmują 9. miejsce. Liderem jest Lutnia Piszczac przed Az-Bud Komarówka Podlaska.

Kolejne spotkanie Orlęta rozegrają w najbliższą niedzielę. Do Łukowa przyjadą rezerwy Podlasia Biała Podlaska