Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali na wyjeździe z rezerwami Orląt Radzyń Podlaski 3:2 w meczu czwartej kolejki klasy okręgowej.

W pierwszej połowie padła jedna bramka. Zdobyli ją gospodarze w 21 minucie spotkania.

Po przerwie do głosu doszli goście. W 53 minucie stan gry wyrównał Rafał Jaworski, a dwie minuty później prowadzenie łukowskiej drużynie dał Michel Faye. Końcówka meczu należała jednak do zawodników z Radzynia. Gol na 2:2 padł w 88 minucie, a w doliczonym czasie gry gospodarze ustalili wynik na 3:2 po skutecznie wykonanym rzucie karnym.

Po tym meczu podopieczni Macieja Sygi zajmują 7. miejsce w tabeli klasy okręgowej. Kolejny mecz rozegrają 2 września na własnym boisku z LKS Milanów.