Jurand Ciechanów przegrał we własnej hali z Anilaną Łódź 27:30. Nasza drużyna nie sprostała roli faworyta.

Zespół gości prowadził od początku spotkania. Już w 7. minucie było 4:1 dla Anilany. Od tej pory obserwowaliśmy przebudzenie naszego zespołu i w 15. minucie było 6:5 dla Juranda. I połowa niestety skończyła się wynikiem 11:13. W II połowie Jurand dwukrotnie doprowadzał do wyrównania. Nasza drużyna podjęła ryzyko w końcówce meczu, wprowadzając kolejnego zawodnika z pola za bramkarza. Niestety ten manewr się nie powiódł i podopieczni Arkadiusza Chełmińskiego i Jakuba Olszewskiego przegrali. Najwięcej bramek w naszej drużynie rzucili Bartosz Wojdak i Patryk Dębiec – po 5.

Jurand Ciechanów spadł na 11. miejsce w tabeli i wyprzedza cztery zespoły. Prowadzi Śląsk Wrocław.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.