W spotkaniu kontrolnym rozegranym w Głogowie, Górnik Polkowice uległ I-ligowemu Chrobremu 2:3. Pomimo porażki Zielono-Czarni mogą być zadowoleni z meczu.

Trener Górnika Enkeleid Dobi dał szanse występu na boisku wszystkim swoim zawodnikom. Pierwsze 10 min. należało do polkowiczan. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i Chrobry, oddając w tej części spotkania zaledwie 2 strzały na bramkę Górnika, zdobył 2 gole. Dwubramkowe prowadzenie gospodarzy utrzymało się do końca pierwszej połowy. Druga odsłona należała już do Zielono-Czarnych, którzy grali szybko i kombinacyjnie. W 52. min. bramkę kontaktową dla polkowiczan strzelił Jarosław Ratajczak, a chwilę później pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Maciej Bancewicz. W tej części meczu to Górnik dyktował warunki gry, stwarzając groźne sytuacje pod bramką Chrobrego. W 69. min. miejscowi po kontrze i bramce Szymona Bartlewicza wyszli na prowadzenie. Nasz zespół cały czas dążył do wyrównania a postrach w polu karnym Chrobrego siali: Kacper Adamczyk, Oliwier Macała, Maciej Bancewicz oraz Kacper Bajerski. W ostatniej minucie piłkę meczową miał popularny „Bajera”, zabrakło jednak dokładności i mecz zakończył się wygraną gospodarzy.

Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 3:2 (2:0)
Bramki: Paweł Tupaj 20, Mateusz Machaj 24, Szymon Bartlewicz 69 – Jarosław Ratajczak 52, Maciej Bancewicz 54

Chrobry Głogów: Karol Dybowski (46 Jakub Korolewicz) – Artur Bogusz, Krzysztof Janiszewski, Elvis Stuglis, Maciej Maćkowiak, Dawid Hanc (30 Jakub Kuzdra) – Shingo, Patryk Plewka, Mateusz Machaj (30 Bartosz Biel), Paweł Tupaj – Eryk Pieczarka. Od 46. minuty grali także: Patryk Mucha, Mateusz Ozimek, Natan Malczuk. Od 60. minuty grali także: Michał Michalec, Mikołaj Lebedyński, Szymon Bartlewicz, Albert Zarówny, Robert Mandrysz, Kacper Tabiś.

Górnik Polkowice: (I połowa) zawodnik testowany – Karol Fryzowicz, zawodnik testowany, Mateusz Magdziak, Filip Baranowski, Kacper Poczwardowski, Sebastian Łysakowski, Jakub Ryś, Szymon Drewniak, Leopold, Mariusz Szuszkiewicz. (II połowa) Błażej Niezgoda – Oliwier Macała, Jakub Rogalski, Jarosław Ratajczak, Michał Bogacz, Maciej Bancewicz, Yevheni Bilokin, Kamil Wacławczyk, Kacper Bajerski, Kacper Adamczyk, zawodnik testowany.