II liga siatkówki kobiet. *KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski – Marba Sędziszów Małopolski  0:3 (13:25, 22:25, 15:25).

KSZO SMS: Kłosowska, Gruchaj, Nowak, Mich, Kryvoruchko, Werocy, Mendzelewska (libero) oraz Włodarczyk, Orlef, Pawlik. Trener: Piotr Brodawka.

Marba: Pelczarska, Lewandowska, Głaz, Pikusa, Podlasek -Pazdan, Żabińska, Etgens (libero) oraz Puchalska, Bochenek, Koziańska,  Pietruszka (libero). Trener: Maciej Leś.

MVP: Barbara Pikusa.

Arbitrzy: Maciej Domaradzki (pierwszy sędzia), Mateusz Pępek (drugi sędzia).

Mecz trwał: 75 min. Widzów: 150.

Siatkarki KSZO SMS zasłużyły na pochwałę jedynie w II secie, w którym nawet prowadziły. Niestety, przy stanie 21:22 zamiast wyrównania oglądaliśmy szóstą w tej partii niecelną zagrywkę naszego zespołu, który i w tej odsłonie spotkania musiał uznać wyższość Marby.

W I i III secie rywalki szybko objęły wysokie prowadzenie, które przy poziomie gry liderek IV grupy II ligi raczej było niemożliwe do zniwelowania. W inaugurującym spotkanie secie było bowiem 2:8 i 9:17, a w kończącym mecz secie 1:9 i 9:20.

Trener Piotr Brodawka mówił, że aby liczyć na dobry wynik w konfrontacji z niepokonaną Marbą nasz zespół musiałby w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła zagrać dobrze i bardzo dobrze. Tymczasem nasz szkoleniowiec podkreślił, że w żadnym z ich drużyna nie prezentowała się tak, jak powinna i dlatego nie mogła wykorzystać atutu własnego boiska.