T-akeshi Team tworzy grupa osób, które spotykają się kilka razy w tygodniu, aby poprawić swoją kondycję fizyczną. Propagują także zdrowy tryb życia.

Spotkania przepełnione są różnorodnymi sportami: biegi, crossfit, akrobatyka, kulturystyka, fitness, a także szeroko pojęta kalistenika wraz z zyskującym popularność na świecie street workout.

Grupa zrzesza osoby dorosłe i dzieci, a wśród nich wielu medalistów.

Zawodniczki Zosia Dryzelenko i Nikola Mazuro zajęły czołowe lokaty w Kettlebell Sport World League 2019. Zosia w swojej kategorii do lat 12 w konkurencji Long Cycle 2x4kg na dystansie 10 minut zajęła 1. miejsce, tym samym wygrywając Światową Ligę dzieci do lat 12 w Long Cycle. Natomiast Nikola Mazuro w tej samej kategorii i konkurencji, również stanęła na podium zajmując 3 miejsce.

Hubert Stelmach pokonał swoich rywali ze świata i stanął na najwyższym podium Kettlebell Sport World League 2019 zgarniając złoto za konkurencję Snatch chłopców do lat 12 – odważnikiem 8 kg na dystansie 10 minut.