Kolejny świetny mecz Stali w Mielcu. Goście z Radomia przyjęli do nas wygrać aby zająć fotel lidera Ekstraklasy.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Radomiakiem Radom toczyła się w środkowej części boiska. W 22 minucie Stal przypomniała, że jest groźną w stałych fragmentach gry i po rzucie wolnym bramkę na 1:0 strzelił Bert Esselink. Po zdobyciu gola Stal wycofała się na swoją połowę, próbując swoich szans w kontratakach. Po jednym z takich po rajdzie ze swojej połowy bramkę na 2:0 strzelił Łukasz Gerstenstein. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:0 dla Stali Mielec.

Druga połowa meczu pomiędzy Stalą Mielec a Radomiakiem Radom toczyła się w szybkim tempie. Najpierw Stal przeprowadziła huraganowe ataki, a później to Radomiak miał swoje 10 minut, oblężając bramkę Stali. Były parady Kochalskiego, poprzeczka, wybicie z bramki przez obrońcę. Wiele rzutów rożnych. Później był cios za cios. Mecz mógł się podobać, było wiele sytuacji podbramkowych. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Stali Mielec.

FKS Stal Mielec – Radomiak Radom 2 : 0