W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie rozegrano Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców z rocznika 2010 i młodsi. Turniej odbył się pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa.

W Turnieju wzięło udział 11. drużyn ze wszystkich wejherowskich szkół podstawowych. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna gospodarzy – SP 6, drugie miejsce zajęła SP 11, a trzecie – SP 9. W kategorii chłopców wygrała drużyna z SP 8, drugie miejsce wywalczyła SP 6, a trzecie – SP 11.

Pamiątkowe medale, ufundowane przez Urząd Miejski w Wejherowie, wręczał Piotr Litwin – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie i Justyna Boszke – zastępca dyrektora SP 6.

Organizatorem Turnieju był Szkolny Związek Sportowy. Jak mówi Arkadiusz Szlas, koordynator SZS, wszyscy zawodnicy Turnieju otrzymali słodkie niespodzianki.