W sobotę 20 stycznia w hali sportowej w Idzbarku odbyła się II edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Ostróda. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęli piłkarze WAKS-u Turznica, Mewy Smokowo i 2. Batalionu Czołgów.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zostały rozlosowane na dwie grupy. Po fazie grupowej drużyny rywalizowały w fazie pucharowej, w której emocji nie brakowało, a w niektórych spotkaniach potrzebne były rzuty karne do wyłonienia zwycięzcy!

8. Góra Idzbark
Król Strzelców turnieju został piłkarz zwycięskiej drużyny Łukasz Świgoń, który na swoim koncie ustrzelił 7 bramek.
Najlepszym bramkarzem wybrano Patryka Zalewskiego z Mewy Smykowo.
Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i pamiątkowi dyplomami, a wyróżnieni zawodnicy statuetkami. Nagrody wręczył Bogusław Fijas – Wójt Gminy Ostróda i Bogdan Bartnicki , członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Źródło: Gmina Ostróda