W meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach, Górnik pokonał wysoko czwartoligową Polonię Nysa 5:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania.

Tradycyjnie trener Górnika Enkeleid Dobi dał szansę występu na murawie wszystkim swoim zawodnikom. Po pierwszej części było 0:0. W drugiej odsłonie gra zaczęła nabierać rumieńców. Akcje Zielono- Czarnych były szybkie i składne z czym nie mogli poradzić sobie gracze Polonii. Wynik spotkania otworzył w 48. min. testowany napastnik, lobując bramkarza przyjezdnych. Chwilę później ten sam piłkarz skopiował sytuację sprzed kilku minut i było 2:0. Kolejne 2 gole dołożył Michał Bogacz. Wynik spotkania ustalił w 73. Kacper Adamczyk.

Górnik Polkowice – Polonia Nysa 5:0 (0:0)
Bramki: zawodnik testowany (48′, 57′), Bogacz (65′, 75′), Adamczyk (73′)

Górnik Polkowice: I połowa: Niezgoda – Macała, Rogalski, Magdziak, Rudak, Poczwardowski, Łysakowski, Ryś, Drewniak, O. Leopold, Szuszkiewicz

II połowa: Madaliński – Macała (70′ O. Leopold), zawodnik testowany, Ratajczak, Bogacz, Bancewicz, Bilokin, Baranowski, Bajerski, zawodnik testowany, Adamczyk