A A+ A++

Przedsiębiorczość cyfrowa oraz Komunikacja i psychologia w biznesie to nowości na studiach I stopnia, które przygotowała Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie na rok akademicki 2023/2024.

Przedsiębiorczość cyfrowa (studia I stopnia – licencjackie) to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia na tym kierunku skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, uwzględniają najnowsze trendy związane z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistyczne moduły dotyczące cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych. Patronem kierunku jest firma ASTOR.

Studenci na kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie (studia I stopnia – licencjackie) zdobędą unikalną wiedzę i umiejętności w efektywnym zarządzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych, podejmowaniu decyzji, negocjowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, skutecznej reklamie, zarządzaniu HR oraz pracy z klientem. Przekazywana wiedza i umiejętności będą dodatkowo rozwijane i uszczegóławiane w ramach dwóch ścieżek kształcenia: manager HR oraz coaching kariery. Partnerem kierunku jest firma GoWork.

Nasi studenci od lat cenią WSZiB za umiejętne selekcjonowanie trendów rynkowych. Tym razem jako uczelnia postawiliśmy na rozwój ich kompetencji jako potencjalnych przedsiębiorców cyfrowych. Z naszych ankiet wynika, że znaczna część studentów WSZiB myśli o prowadzeniu własnego biznesu. Niektórzy z nich już stawiają pierwsze kroki jako przedsiębiorcy internetowi, prowadząc sklepy internetowe czy korepetycje online – mówi Kamil Kowalik, Kierownik ds. Promocji i Przedsiębiorczości w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

W zeszłym roku w WSZiB ruszyły także inne kierunki: Marketing cyfrowy, Logistyka oraz Finanse i Rachunkowość na studiach magisterskich.

W ciągu ostatnich lat obserwowaliśmy znaczny rozwój branży e-commerce. Na rynku pracy intensywnie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów i ekspertów z tej dziedziny. Praca nad umiejętnościami cyfrowymi, a jednocześnie kompetencjami w zakresie rozpoznawania i kreowania trendów online czy znajomości regulacji prawnych to clou naszego kierunku Marketing cyfrowymówi dr Magdalena Kowalska-Musiał, prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Finanse w korporacjach międzynarodowych prowadzone z Aon i Jacobs nadal są najpopularniejszym zakresem kształcenia w WSZiB!

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości po raz kolejny rusza nabór na specjalność finanse w korporacjach międzynarodowych. Kierunek cieszy się dużą popularnością, ponieważ studenci już w trakcie studiów mogą wykorzystać swoją wiedzę w praktyce w dwóch renomowanych krakowskich korporacjach. Studia są finansowane przez partnerów biznesowych – AonJacobs, dzięki czemu są bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji.

O Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie jako uczelnia niepubliczna funkcjonuje na rynku już ponad 28 lat. W ramach swojej działalności prowadzi studia zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej na następujących kierunkach: Informatyka, Marketing cyfrowy, Logistyka, Finanse i rachunkowość, Zarządzanie, Przedsiębiorczość cyfrowa oraz Komunikacja i psychologia w biznesie. Uczelnia kształci praktycznie na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych. Prowadzi liczne kursy i szkolenia, stosując elastyczne formy nauczania, np. e-learning, gwarantując dogodne terminy zajęć oraz efektywną komunikację z wykładowcami. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.wszib.edu.pl.

Jak wygląda rekrutacja?

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości umożliwia przyszłym studentom rekrutację on-line poprzez formularz dostępny na stronie: www.wszib.edu.pl. Pytania związane z procesem rekrutacji można zadawać telefonicznie: 12 635 68 05, mailowo: [email protected] lub przez wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/wszib.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolacy sięgają po pożyczki. Nowe dane BIK
Następny artykułRadny odkrył szambo