W dniu 16 grudnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Opocznie rozegrano X turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Opoczno 2023 im. Bogusława Czarneckiego w kategorii OPEN. W turnieju wystartowali zawodnicy z Opoczna, Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Sławna oraz Kazimierzowa. Grano systemem do dwóch przegranych pojedynków. Organizatorem turnieju była Gmina Opoczno oraz TKKF Opoczno. W finale zwyciężył Zbigniew Goździk, pokonując w finale Dariusza Będzyńskiego 3-0 w setach (11-7, 12-10, 11-5). III miejsce zajął Karol Juszyński, który w walce o finał przegrał z Dariuszem Będzyńskim 1-3 w setach (3-11, 5-11, 12-10, 6-11). W walce o strefę medalową Karol Juszyński pokonał Pawła Burcharda 3-2 w setach. Na miejscach V-VI sklasyfikowani zostali Marek Antosik oraz Kamil Juszyński, natomiast miejsca VII-VIII zajęli Marian Pachciarek i Mariusz Mazur. W całym cyklu turniejów wystartowało 28 zawodników.

Klasyfikacja generalna Grand Prix Opoczno 2023 im. Bogusława Czarneckiego przedstawia się następująco: