Автор: Getty Images

Тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола
Тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола

Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола поділився емоціями після перемоги над “Інтером” у фінальному матчі Ліги чемпіонів.

Вирішальний поєдинок найпрестижнішого клубного турніру Європи завершився мінімальною звитягою “городян” – 1:0. Автором переможного голу став Родрі.

“Хочу привітати “Інтер” з їхнім виступом. Я знаю, як вони почуваються – ми проходили через це два роки тому. Вони – друга найкраща команда Європи, і це чудово. Цей фінал був написаний зірками. Я щасливий, але водночас вони могли забити, а ми могли програти. Нам вдалося перемогти в Європі – ми страждали, але це нормально. Іноді потрібна ця удача, якої у нас не було в минулому. Я усвідомлю, що ми зробили, за кілька днів” – сказав тренер.

За його словами, команда щосили намагалась знайти простір для гравців у першому таймі. Потім у другій половині забили блискучий гол, але на останніх хвилинах “Інтер” був кращим, а Манчестеру довелось нелегко.

“У нас неймовірний воротар, і він зробив сейви, які повинен був зробити. Не можу дочекатися, коли буду на автобусі з трьома трофеями. Бути як Алекс Фергюсон – для мене це честь. Він зранку надіслав мені повідомлення. Після 14 років я знову виграв “требл” (перемога в Англійській прем’єр-лізі, Кубку Англії та Лізі чемпіонів). Атакувати проти “Інтера” дуже важко. Я віддаю їм належне. Віддаю належне і своїм гравцям за цю перемогу”, – наводить слова Гвардіоли офіційний сайт УЄФА.

“Манчестер Сіті” виграв Лігу чемпіонів вперше в історії. “Городяни” лише вдруге дісталися фіналу найпрестижнішого євротурніру. У вирішальному матчі ЛЧ 2021 року “небесно-блакитні” програли іншому англійському клубу – “Челсі”.

Сам Гвардіола втретє у кар’єрі виграв Лігу чемпіонів. Раніше він двічі перемагав у цьому турнірі з “Барселоною” (2008/09, 2010/11).