A A+ A++

Podejrzewamy, że na całą liczbę lipcowych turystów 30-40 proc. to goście właśnie stamtąd. Jesteśmy szczęśliwi, zapełnili nam tę pustkę, bo polskich turystów w tym roku jest zdecydowanie mniej. Widzimy, że świetnie się tu czują, fantastycznie się zadomowili, ze wszystkiego korzystają, cieszą się wszystkim. To dla nas też jest ogromną przyjemnością – opowiada szefowa TIG.

Agata Wojtowicz dodaje, że goście z krajów arabskich mają swoje preferencje. Coraz śmielej korzystają z górskich wycieczek, co do tej pory było ogromną rzadkością. Turyści z Bliskiego Wschodu chętnie spacerują po mieście, a atrakcją jest dla nich nawet deszcz.

Trudno się dziwić, że część restauracji pod Tatrami zaczęła przygotowywać specjalne menu dla gości z Bliskiego Wschodu z charakterystycznymi potrawami, a także mięsem z uboju rytualnego.

Restauratorom udaje się do arabskiego menu przemycać także regionalne potrawy, pod warunkiem oczywiście, że nie zawierają wieprzowiny, bo na to religia gości z Bliskiego Wschodu nie pozwala.

Opracowanie:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMorawiecki atakuje Tuska. „Uwierzyć mu to jak ulokować oszczędności u jego kolegi Palikota”
Następny artykułOcena kompetencji w Assessment Center – kluczowe obszary do uwzględnienia