Piłkarze ręczni pierwszoligowego Unimetal Recycling MTS Chrzanów pokonali na wyjeździe ORLEN Upstream SRS Przemyśl.

Lider rozgrywek odniósł dwunastą wygraną w sezonie. Pierwsza połowa spotkania w Przemyślu była dosyć wyrównana. Chrzanowianie schodzili na przerwę prowadząc jedną bramką 13-12. W drugiej odsłonie goście byli już skuteczniejsi i zwyciężyli ostatecznie 28-23.

W innym sobotnim spotkaniu KSSPR Końskie pokonało na wyjeździe KS Viret CMC Zawiercie 29-25.
Unimetal Recycling MTS Chrzanów ma w tabeli grupy D pierwszej ligi siedem punktów przewagi nad wiceliderem AZS AGH Kraków, który rozegrał jednak o jeden mecz mniej od chrzanowian.

ORLEN Upstream SRS Przemyśl – Unimetal Recycling MTS Chrzanów 23-28 (12-13)

Chrzanów: Górkowski, Plaszczak – B. Hardzina 8, M. Hardzina 6, Malinowski 4, Put 4, Rola 2, B. Skoczylas 2, Dobrzański 1, Sieczka 1, Beczek, Rusin, M. Skoczylas, D. Skoczylas, Węgrzyn