Polska ma kolejny imponujący stadion! Sportowa perełka

Była 38. minuta piątkowego pojedynku. Goście z Al Nassr Riyadh przeprowadzili zespołową akcję. Na prawej stronie pola karnego piłkę otrzymał Sultan Al Ghannam i dośrodkował na trzeci metr do Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor głową pewnie trafił do siatki i podwyższył prowadzenie swojej drużyny. Jedenaście minut wcześniej gola strzelił bowiem Sadio Mane, były piłkarz Liverpoolu i Bayernu Monachium, który wykorzystał piękne podanie piętą zza pola karnego właśnie Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo błysnął w Arabii Saudyjskiej. Zdobył dwa gole i miał asystę

To nie był jednak koniec popisów portugalskiego napastnika w tym meczu. W 55. minucie Cristiano Ronaldo zdobył drugiego gola – bardzo łatwego, bo trafił do pustej bramki. Tym razem asystę miał Abdulrahman Ghareeb. W szóstej minucie doliczonego czasu gry Portugalczyk cieszył się już z hat-tricka.

Cristiano Ronaldo w tym sezonie, licząc już piątkowy pojedynek, w trzech meczach zdobył trzy gole i miał dwie asysty.

Portugalczyk zrehabilitował się teraz za fatalne zachowanie w ostatnim meczu. – Portugalczyk schodził na nią ewidentnie wściekły, zapewne ze względu na wynik, ale nie tylko. Według “AS-a” pieklił się o dwa niepodyktowane rzuty karne dla swojego zespołu. Będąc w emocjach, w drodze do szatni odepchnął mężczyznę, który chciał zrobić sobie z nim zdjęcie – pisał Sport.pl.

Al Nassr Riyadh wygrał mecz 5:0. Czwartego gola w 81. minucie zdobył Sadio Mane (drugą asystę miał Abdulrahman Ghareeb).

Al Nassr Riyadh po trzech kolejkach ma dopiero trzy punkty i zajmuje dwunaste miejsce w tabeli. Wcześniej bowiem zespół ten przegrał dwa spotkania – na wyjeździe z Al-Ettifaq 1:2 i przed własną publicznością z Al-Taawon 0:2.

W następnej kolejce (29 sierpnia o godz. 20) drużyna Cristiano Ronaldo podejmie Al Shabab.