Dwa medale, złoty i brązowy, wywalczyli zawodnicy KS Centuria Toruń podczas Pucharu Polski w Taekwondo Olimpijskim. Zawody odbyły się 9 kwietnia 2022 r. w Warszawie.

Swój drugi pod rząd złoty medal z imprezy tej rangi przywiozła reprezentująca KS Centuria Gabriela Wrzeszcz, wygrywając po czterech zwycięskich walkach kategorię -37 kg kadetów. Torunianka może być pewna eliminacji na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Brązowy krążek wywalczył Tymek Chybiński w kategorii -33 kg kadetów i ciągle nie może być pewien, czy dostanie się na Mistrzostwa Polski. Ponadto Centurię reprezentowali także Adam Dondalski oraz Antoni Małgorzewicz, którzy przegrali pierwsze walki.

Kolejne zawody to poprzedzona dwoma eliminacjami, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży uznawana za Mistrzostwa Polski kadetów w Taekwondo Olimpijskim, która odbędzie się w dniach 13-15 maja 2022 r. w Białymstoku.