19-letni Sochan, który dwa dni wcześniej zagrał tylko osiem minut przeciwko Memphis Grizzlies (120:126) z powodu bólu w prawym kolanie, w niedzielę nie znalazł się w składzie “Ostróg”. Na stronie klubu przekazano, że jego gotowość do gry będzie oceniana z dnia na dzień. Reprezentant Polski wystąpił dotychczas w 55 z 71 spotkań rozegranych przez zespół z Teksasu, który ma obecnie bilans 19-52 i zajmuje przedostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej.

Piątkowy mecz z Grizzlies drużyna trenera Gregga Popovicha przegrała po dogrywce, mimo że w trzeciej kwarcie prowadziła już różnicą 29 punktów. Teraz zrehabilitowała się za tamtą wpadkę i pokonała rywali, chociaż “Jastrzębie” prowadziły po zmianie stron 24 punktami.