Niedziela była drugim dniem rozgrywanych na hali w Rogowie ,mistrzostw Polski w hokeju halowym w kategorii juniora młodszego. Każda z drużyn biorących udział w finałowej rozgrywce tego dnia rozegrała dwa mecze. Zespół LKS Rogowo, w pierwszym meczu spotkał się z drużyną UKS Orlęta Sosnowiec.

Zespół rogowski w pierwszych sześciu minutach tego meczu stracił trzy bramki. Strat te zaczął odrabiać w drugiej kwarcie spotkania kiedy to zdobył dwie bramki ze strzałów Olafa Draheima i Piotra Michalczaka. W trzeciej kwarcie po strzale Kacpra Binka doprowadził do remisu 3:3. Jednak to zespół z Sosnowca zdobył zwycięską bramkę i mecz zakończył się rezultatem 4:3 dla UKS Orlęta Sosnowiec.

Podobny przebieg spotkania miał mecz rozegrany przez LKS Rogowo z Wartą Poznań. W tym spotkaniu drużyna z Rogowa straciła trzy bramki już na początku spotkania. I podobnie jak w poprzednim meczu zaczęła odrabiać straty. Po bramkach Jakuba Koczorowskiegoi Kacpra Binka stan meczu brzmiał 3:2 dla Warty Poznań. Ostatecznie LKS Rogowo uległ Warcie Poznań 2:4 i pozostał bez meczowych punktów.

LKS Rogowo wystąpił w składzie: Nikolas Witkowski, Olaf Drahem, Kacper Binek, Jakub Wódczak, Jakub Koczorowski, Paweł Doman, Hubert Łopiński, Mateusz Pracowiak, Piotr Michalczak, Mikołaj Lewandowski, Bartosz Pracowiak. Trener Alicja Koperska, kierownik drużyny Alicja Łopińska.