Samuel Lino w szóstej minucie strzelił zza pola karnego, ale bramkarz Realu Kepa Arrizabalaga popisł się spektakularną interwencją. Po chwili Antoine Griezmann dośrodkował z rzutu rożnego, a Mario Hermoso strzelił gola głową. W 20. min piłkarze “Królewskich” w podobny sposób zdobyli bramkę wyrównującą. Z narożnika boiska podał Luka Modric, a głowę dołożył Antonio Ruediger.

Później lewy obrońca Realu Ferland Mendy strzelił gola na 2:1. W 37. min Griezmann przedryblował kilku obrońców i precyzyjnym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w bramce. Pod koniec pierwszej połowy Rodrygo zatańczył w polu … czytaj dalej