A A+ A++

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację do firmy Ukrainian Services sp. z o.o. zatrudniającej personel sprzątający.

Spotkanie z pracodawcą odbędzie się w dniu 19.07.2023 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie.

Oferowane stanowiska:

  • Pracownik sprzątający

Oczekiwania pracodawcy:

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 07.00- 17.00 ( możliwe zmiany) od poniedziałku do niedzieli.

Miejsce pracy:

  • Radzikowice

Firma oferuje:

  •  Zatrudnienie w ramach umowy – zlecenie ( 40 godzin w tygodniu)
  • Wynagrodzenie nie mniej niż 23,50 zł brutto za godzinę

  Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail
Agnieszka Hoc Doradca klienta 774489939 [email protected]
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułII PSZCZEWSKA WYPRZEDŻ GARAŻOWA
Następny artykułWarsztaty „Koniki” w Muzeum Mleka (18.07)