Drużyna seniorów LKS Gąsawa w minioną niedzielę rozegrała spotkanie w Tarnowskich Górach z miejscową drużyną. Spotkanie było bardzo wyrównane i mało zacięty przebieg.

Pierwszą bramkę dającą prowadzenie gąsawskiej drużynie w czternastej minucie meczu zdobył Remigiusz Jeździkowski. Kilka minut później gospodarze wyrównali stan meczu. Tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania Dawid Molenda wyprowadził zespół LKS Gąsawa na prowadzenie. Po wznowieniu gry w drugiej części spotkania drużyna Tarnowskich Gór uzyskała wyrównanie. Dziesięć minut przed końcem meczu bramkę dającą zwycięstwo drużynie gości zdobył Maciej Danelski. Zespół LKS Gąsawa wygrał to spotkanie 3:2 i tym samym umocnił się na pierwszym miejscu rozgrywek

LKS Gąsawa wystąpił w składzie: Franciszek Sytek, Dawid Molenda, Marcin Książkiewicz, Paweł Antoniewicz, Joachim Mazur, Marcin Strykowski, Szymon Ertman, Maciej Danelski, Jan Sytek, Remigiusz Jeździkowski, Jakub Mroziński, Kacper Substyk. Trener Maciej Wrzesiński.