Zgoda wygrała na swoim boisku z Sygnałem Włosienica 2:1. Był to ostatni mecz drużyny z Malca pod przewodnictwem Andrzeja Tomali.

W 46. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Oczkowski przeprowadził akcję środkiem. Minął trzech rywali i znalazł sposób na bramkarza. W 52. minucie był remis. Rzut wolny z prawej strony wykonywał Korwin. Jego strzał obronił bramkarz. Dobitka Mondrego była skuteczna. W 85. minucie po wrzutce z prawej strony Sokoła, z bliska precyzyjnie uderzył głową Oczkowski.

Po meczu z funkcji trenera oficjalnie zrezygnował Andrzej Tomala.

,,To był taki mecz o nic. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale my więcej. PO meczu oficjalnie zrezygnowałem z prowadzenia Zgody” – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

,,Mecz był wyrównany. Niewykorzystane sytuacje się na nas zemściły” – powiedział Daniel Płonka, trener Sygnału Włosienica.

Sobota 18 czerwca Zgoda Malec – Sygnał Włosienica 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Oczkowski (46.), 1:1 Mondry (52.), 2:1 Oczkowski (85.)

Składy:
Zgoda Malec: Zieliński (46. Gibas), Kwaśniak (46. Chwierut), S. Drebszok, Lekki, Tomala, Kowalski, Górkiewicz, Oczkowski, R. Drebszok (75. Paździor), K. Drebszok (85. Kuwik), Jaromin. Trener: Andrzej Tomala.

Sygnał Włosienica: Jarosz, Grubka, Oczkowski, Korwin, Mondry, Krzysiuk, Stachura (46. Pacyna), Szpiegla, Krzemień, Augustyn, Jarzyna (46. Pokrzyk). Trener: Daniel Płonka.